O nas

Pro Polska to nowa marka na polskim rynku sportowym. Jesteśmy niezwykle barwną grupą ludzi, którą połączyła miłość do futbolu amerykańskiego. Wszystko zaczęło się w 2006 roku, a energicznie ewaluowało w 2012 roku. Wtedy pojawił się szalony pomysł zorganizowania SuperFinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego na największym stadionie w Polsce – PGE Narodowym! Historia pokazała, że sprostaliśmy wszystkim wyzwaniom stawianym przez tak duże przedsięwzięcie, a tamto wydarzenie było krokiem milowym dla naszej obecnej działalności. Kolejne lata to kolejne duże stadiony i kolejne duże przedsięwzięcia. Pięć lat pracy i kilkadziesiąt olbrzymich projektów sprawiło, że wyklarował się zespół, który dziś tworzy Pro Polskę.

Robimy to co kochamy i co wychodzi nam najlepiej. Łącząc przyjemne z pożytecznym zapewniamy naszym Klientom produkt najwyższej jakości.

 

Chcesz zorganizować wydarzenie? Szukasz promotora? My już wiemy jak Ci pomóc!

Zakres działalności

Jesteśmy jedną  z najprężniej rozwijających się firm w branży promotorsko – eventowych w Polsce. Kompleksowo realizujemy produkcje najbardziej wymagających klientów, służąc im na każdym etapie radą i pomysłem. Każdy projekt traktujemy jak swój własny, dbając o to, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a nasz Klient zadowolony.

Obszar, w którym działamy to nie tylko sport. Realizujemy także kampanie mediowe, tworzymy kreacje graficzne, promujemy wizerunek, zajmujemy się obsługą produkcji telewizyjnej oraz obsługą menadżerską gwiazd sportu i show biznesu.

Dotychczas współpracowaliśmy z:

Referencje

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami:

Pro Polska Sp. z o.o.

Meissnera 8/83,
03-982 Warszawa

kontakt@propolska.eu

Jędrzej Stęszewski

693 693 851
jedrzej.steszewski@propolska.eu

Patryk Tyryłło

536 365 457
patryk.tyryllo@propolska.eu